امروز 4 مرداد 1403

سوالی دارید؟ تماس بگیرید

021-1234567

تعویض سیم بکسل آسانسور | آچار فرانسه

زمان تعویض سیم بکسل آسانسور

تعویض سیم بکسل آسانسور از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. زیرا در صورتی که این تعویض به درستی و در زمان لازم صورت نگیرد امنیت جانی افراد را به خطر می اندازد. از این رو بسیار مهم است که زمان تعویض سیم بکسل آسانسور را بدانیم و این تعویض را به موقع انجام دهیم. همانطور که می دانید سیم بکسل آسانسور دارای طول عمر مفید می باشد که با گذشت زمان و استفاده مداوم این طول عمر مفید سیم بکسل آسانسور به پایان می رسد. از طرفی نیز عواملی می توانند سبب آسیب دیدن و خرابی سیم بکسل آسانسور شوند. در هر دو صورت سیم بکسل آسانسور می بایست تعویض شود. اما به طور کلی برای تعیین زمان مناسب برای تعویض سیم بکسل آسانسور باید سیم بکسل به طور منظم مورد بازرسی قرار گیرد.

زمان تعویض سیم بکسل آسانسور | اچار فرانسه

روش تعویض سیم بکسل آسانسور

تعویض سیم بکسل آسانسور یک کار تخصصی است و برای حفظ ایمنی آسانسور باید توسط یک تکنسین متخصص انجام شود. این کار نیاز به مهارت و تجربه کافی دارد و در صورت انجام نادرست می تواند خطرات جدی برای افراد به همراه داشته باشد. از این رو پیشنهاد می شود تا این کار را خودتان انجام ندهید و حتماً به یک متخصص بسپارید. در ادامه مراحل و نحوه تعویض سیم بکسل آسانسور را بررسی می کنم.

پیش از هر چیزی لازم است تا به اتاقک و سیستم آسانسور دسترسی داشته باشید. ابزار کار و لوازم ایمنی را فراموش نکنید.

  1. قطع برق آسانسور: اول از همه برق آسانسور را قطع کنید تا از هر گونه خطر برق گرفتگی در امان باشید.
  2. باز کردن درب آسانسور: درب آسانسور را باز کنید تا به سیم بکسل آسانسور دسترسی کافی داشته باشید.
  3. جدا سازی سیم قدیمی: سیم بکسل آسانسور قدیمی را به دقت از تجهیزات آسانسور جدا کنید.
  4. نصب سیم بکسل جدید: سیم بکسل آسانسور جدید را به خوبی جایگزین سیم بکسل قدیمی کنید و از اتصال درست آن اطمینان حاصل کنید.
  5. بازرسی نهایی سیم بکسل: سیم بکسل آسانسور جدید را به خوبی بازرسی کنید تا از نصب درست و سلامت آن مطمئن شوید.
  6. بستن درب آسانسور و روشن کردن آن: در نهایت درب آسانسور را به درستی ببندید، برق را وصل کنید و آسانسور را روشن کنید.

توجه داشته باشید طول سیم بکسل آسانسور مورد نیاز را باید به درستی محاسبه کنید. برای محاسبه طول سیم بکسل آسانسور باید از فرمول های خاصی استفاده کرد.

هزینه تعویض سیم بکسل آسانسور چه قدر است؟

هزینه تعویض سیم بکسل آسانسور به عوامل مختلفی همچون نوع سیم بکسل، طول سیم بکسل و دستمزد تعویض سیم بکسل آسانسور بستگی دارد. اگر از سیم بکسل آسانسور با کیفیت بالا استفاده کنید، قطعاً قیمت بالاتری نسبت به سیم های کم کیفیت بازار دارد. از طرفی طول سیم بکسل آسانسور در یک ساختمان 4 طبقه با یک ساختمان 5 طبقه متفاوت است. از این رو متراژ سیم بکسل آسانسور مورد نیاز هم در این دو ساختمان فرق می کند که خود بر هزینه تعویض سیم بکسل آسانسور تاثیر گذار است. در نهایت هم دستمزد نصاب سیم بکسل آسانسور که با توجه به کیفیت کار و شهر و منطقه فعالیت، متفاوت است.

با توجه به در نظر گرفتن موارد فوق، می توان هزینه تعویض سیم بکسل آسانسور را در یک ساختمان مسکونی 4 یا 5 طبقه چیزی در حدود 10 تا 50 میلیون تومان برآورد کرد.

6% تخفیف
تخفیف های ویژه امروز
18,000,000
17,000,000
تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *