امروز 4 مرداد 1403

سوالی دارید؟ تماس بگیرید

021-1234567

تعمیر جک پالت در تهران و کرج | آچار فرانسه

تعمیر جک پالت در تهران و کرج

فروشگاه آچار فرانسه با بیش از 20 سال سابقه در زمینه واردات، خرید و فروش و تعمیرات جک پالت، در پی در خواست های مکرر شما مشتریان عزیز اقدام به ارائه خدمات تعمیر جک پالت در تهران با 6 ماه گارانتی نموده است. چون تعمیر اساسی جک پالت نیاز به ابزار های مخصوص دارد بهتر است در صورت امکان جک پالت را به کارگاه تعمیرات ما ارسال نمائید تا تعمیر بر روی آن انجام شده و دوباره برایتان ارسال شود.

تعمیر جک پالت در محل شما

در صورتی که امکان ارسال جک پالت به کارگاه تعمیرات برایتان میسر نیست و یا تعداد جک پالت ها زیاد است می توانید با ارسال تصویر، ویدئو، توضیح علت و نحوه خرابی به همکاران ما تا حدودی مشکل جک پالت ها را شرح دهید. تا همکاران ما بتوانند ابزار ها و قطعات لازم برای تعمیر جک پالت ها را همراه خود برداشته و به محل شما برای انجام تعمیرات در محل اعزام شوند. لازم به ذکر است که زمان اعزام تیم تعمیرات در محل با توجه به حجم کاری تیم و مذاکره صورت گرفته با کارفرما مشخص می گردد.

تعمیر جک پالت در شهرستان ها

در صورتی که ساکن تهران نیستید و از شهرستان و استان هایی همچون شیراز، تبریز، اصفهان و دیگر شهر های کشور عزیزمان ایران نیاز به این خدمات دارید. با توجه به هزینه های بالای ارسال جک پالت به تهران و سپس برگشت آن، این روش از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست. از این رو ما در ادامه این مقاله برخی از روش های تعمیر جک پالت و رفع عیب های آن را آموزش می دهیم تا در صورت امکان با تهیه برخی لوازم یدکی و قطعات جک پالت، خودتان بتوانید آن را تعمیر نمائید. در صورتی که تعداد جک پالت های شما بالا باشد و فاصله شما با تهران مناسب شاید بتوان باز هم تیم تعمیرات را به محل شما اعزام نمود. برای این مورد می توانید با فروشگاه تماس گرفته و در این رابطه مذاکره کنید.

علت خرابی جک پالت چیست؟

جک پالت یکی از تجهیزات کاربردی و در عین حال جان سخت است و در صورتی که نکات ایمنی کار با جک پالت و شرایط نگهداری از جک پالت به خوبی رعایت شود، کمتر دچار خرابی خواهد شد و نیازی به تعمیر جک پالت نخواهد بود. اما مهم تر از این موارد کیفیت خود جک پالت و قطعات به کار رفته در آن است که طول عمر مفید جک پالت را مشخص می کند. بنابراین بهتر است قبل از درمان پیشگیری کنید و در خرید جک پالت حتی شده با قیمت بالاتر، جک پالت با کیفیت تری تهیه کنید. از این رو ما در فروشگاه آچار فرانسه با ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید، انواع جک پالت های وارداتی و ایرانی را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به همراه گارانتی 1 ساله به مشتریان عزیز تقدیم می کنیم.

علت خرابی جک پالت چیست؟ | آچار فرانسه

گذشته از این ها قطعات و بخش های مختلف جک پالت با استفاده طولانی مدت به طور حتم دچار خرابی و آسیب خواهند شد و این موضوع حتی در جک پالت های با کیفیت هم صدق می کند. اما ما در ادامه خرابی های متداولی که در جک پالت ها رخ می دهند را با شرح علت معرفی می کنیم.

خم شدن، تو رفتگی، باز شدن، جمع شدن و شکستن شاخک ها

 • خم شدن شاخک جک پالت می تواند ناشی از اعمال فشار بیش از حد بر قسمتی از جک پالت باشد که معمولاً یا در قسمت نوک شاخک ها و یا در فواصل بین چرخ ها اتفاق می افتد.
 • تو رفتگی شاخک ها و بدنه جک پالت می تواند در اثر وارد آمدن ضربه صورت گیرد.
 • باز شدن و جمع شدن فاصله بین شاخک ها در اثر وارد آمدن فشار به شاخک های جک پالت از طرفین اتفاق می افتد.
 • شکستن شاخک ها به طور معمول از ناحیه جوش خورده به بدنه اتفاق می افتد و در موارد انگشت شمار ممکن است شاخک از قسمت میانی یا نوک نیز شکسته شود.

تمام این خرابی ها به کیفیت ساخت و متریال استفاده شده در جک پالت بستگی دارد. در صورتی که جک پالت شما دچار هر یک از این موارد شده است نگران نباشید چون ما در کارگاه تعمیرات جک پالت فروشگاه آچار فرانسه با انجام صافکاری، جوشکاری و حتی تعویض قطعه شاخک جک پالت شما را تعمیر و حتی با انجام اقدامات لازم تقویت خواهیم کرد.

خوردگی، تغییر حالت و شکستن چرخ ها

چرخ های جک پالت یکی از مصرفی ترین قطعات جک پالت محسوب می شوند و طول عمر آن ها به کیفیت چرخ ها، میزان استفاده از جک پالت و سطح محیط کاری بستگی دارد. بیشتر موارد لایه های خارجی چرخ دچار خوردگی خواهد شد و رفته رفته تغییر حالت می یابد. در مواردی نیز در اثر فشار بیش از حد چرخ می تواند دچار شکستگی شود. بهترین راه حل برای رفع این مشکل و تعمیر جک پالت، تعویض چرخ های جک پالت به صورت دوره ای است.

تعویض چرخ های جک پالت | آچار فرانسه

خم شدن یا شکستن دسته جک پالت، اهرم آن و پارگی زنجیر دسته

 • در صورتی که به دسته جک پالت در زاویه نادرست فشاری بیش از حد اعمال شود ممکن است دسته جک پالت خم شده یا دچار شکستگی شود. این مورد بیشتر در رمپ ها و یا سطوح شیبدار که کنترل جک پالت سخت تر است اتفاق می افتد.
 • اهرم و زنجیر دسته جک پالت نیز ممکن است دچار شکستگی و پارگی شوند و این مورد به کیفیت متریال به کار رفته برای آن ها مربوط است.
 • از دیگر قسمت های دسته جک پالت که می تواند دچار خرابی و پوسیدگی شود می توان به روکش دسته جک پالت اشاره کرد.

در صورت خم شدن و یا شکستن دسته در برخی موارد می توان آن را با صافکاری و جوشکاری دوباره احیا کرد. اهرم و زنجیر دسته را نیز می توان تعویض کرد. اما در صورتی که خرابی دسته قابل رفع نباشد لازم است تا برای تعمیر جک پالت، دسته جک پالت به طور کامل تعویض نمود.

خم شدن یا شکستگی میل فشار یا تعادل جک پالت

اعمال فشار بیش از حد به جک پالت یا کیفیت پایین میل تعادل جک پالت می تواند دلیل خم شدن یا شکستگی این قطعه باشد که در صورت امکان اقدام به تعمیر آن خواهیم کرد. در صورتی هم که امکان تعمیر وجود نداشته باشد ملزم به تعویض آن خواهیم بود.

روغن ریزی پمپ جک پالت

یکی از مشکلاتی که در جک پالت ها بسیار متداول است روغن ریزی پمپ جک پالت است. این امر می توان در اثر فشار بیش از حد به پمپ، فرسایش لوازم درون پمپ، عدم انجام سرویس های دوره ای و صدمه دیدن پمپ اتفاق بیفتد. در مواردی با باز کردن و تعمیر و تعویض قطعات درون پمپ می توان این مشکل را برطرف نمود. اما در صورتی که آسیب وارد آمده شدید بوده و پمپ قابل تعمیر نباشد. برای تعمیر جک پالت لازم است پمپ جک پالت تعویض گردد.

تعمیر پمپ جک پالت | آچار فرانسه

علت بالا نرفتن جک پالت چیست؟

سنگین شدن بار قرار گرفته بر روی جک پالت، استهلاک لوازم درون پمپ جک پالت، آسیب دیدن شفت، فنر، شیر کنترل، سوپاپ و نشت روغن یا نیاز جک پالت به هواگیری می توانند از دلایلی باشند که سبب بالا نرفتن جک پالت می شوند.

روش هواگیری جک پالت دستی

همانطور که پیش تر گفته شد یکی از دلایل عدم عملکرد و بالا نرفتن جک پالت می تواند نیاز جک پالت به هواگیری باشد. اما منظور از این حرف چیست؟ گاهاً میان روغن موجود در پمپ جک پالت و شیر کنترل جک پالت مقداری هوا قرار می گیرد که سبب می شود فشار صحیح به روغن وارد نشده و در عملکرد جک پالت اختلال ایجاد شود. برای رفع این مشکل باید جک پالت هواگیری شود.

مواردی که نام برده شد تنها برخی از دلایلی بود که جک پالت به وسیله آن ها دچار خرابی می شود و همانطور که اشاره شد برخی قابل تعمیر بوده و برخی نیاز به تعویض قطعه دارند. ما در کارگاه تعمیرات جک پالت آچار فرانسه با عیب یابی تخصصی جک پالت خدمات زیر را با توجه به میزان خرابی جک پالت به شما ارائه می دهیم.

 • هواگیری جک پالت
 • تعویض روغن جک پالت
 • تعویض سوپاپ جک پالت
 • تعویض چرخ های جک پالت
 • تعمیر پمپ هیدرولیک جک پالت
 • تعمیر یا تعویض شفت جک پالت
 • تعمیر یا تعویض دسته جک پالت
 • تعویض پکینگ پمپ هیدرولیک جک پالت
 • رنگ آمیزی، صافکاری و تعمیر شاسی جک پالت
 • صافکاری، جوشکاری و تعویض شاخک های جک پالت

هزینه تعمیر جک پالت چقدر است؟

هزینه تعمیر جک پالت به نوع جک پالت و میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد. برای مثال هزینه تعمیر جک پالت برقی نسبت به جک پالت دستی بیشتر است زیرا پیچیدگی های مخصوص خود را داشته و حتی لوازم و قطعات آن از قیمت بالاتری برخوردارند. همچنین هزینه تعمیر جک پالتی که تنها نیاز به تعویض چرخ ها دارد با جک پالتی که نیاز به تعمیر پمپ، دسته و شاخک دارد متفاوت است. بنابراین بهتر است برای اطلاع از قیمت تعمیر جک پالت با همکاران ما در تماس باشید.

6% تخفیف
تخفیف های ویژه امروز
18,000,000
17,000,000
تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *