امروز 4 مرداد 1403

سوالی دارید؟ تماس بگیرید

021-1234567

جدول انتخاب سیم بکسل | آچار فرانسه

جدول استاندارد سیم بکسل

همانطور که مطمئناً می دانید از سیم بکسل در صنایع برای بلند کردن، جا به جایی و کشش اجسام استفاده می شود. حتی گاهاً سایز های بسیار بزرگ سیم بکسل در این فعالیت ها متحمل فشاری بیش از 100 تن می شوند. بنابراین کوچکترین اشتباه محاسباتی در انتخاب سیم بکسل مورد نیاز برای تحمل این میزان فشار می تواند منجر به حوادث ناگواری شود.

از این رو به منظور حفظ ایمنی کارکنان و محیط کار حین انجام فعالیت با سیم بکسل و جلوگیری از خسارات جانی و مالی، شرکت های تولید کننده سیم بکسل با ارسال نمونه سایز های مختلف سیم بکسل تولیدی خود به آزمایشگاه های معتبر ظرفیت و تناژ استاندارد قابل حمل توسط سیم بکسل را تعیین می کنند و در یک جدول با نام جدول مقاومت کششی سیم بکسل و یا جدول استاندارد سیم بکسل به خریداران ارائه می دهند. این جدول که به صورت عامیانه به جدول انتخاب سیم بکسل نیز شناخته می شود. کمک می کند تا مصرف کنندگان با توجه به حداکثر میزان مقاومت کششی سیم بکسل و نیاز های پروژه خود، سیم بکسل مورد نیازشان را انتخاب نمایند.

جدول استاندارد سیم بکسل شامل چه اطلاعاتی است؟

این جدول شامل اطلاعاتی همچون جنس سیم بکسل، ساختار، نوع بافت، جهت تاب، قطر، وزن و مقاومت کششی سیم بکسل است. در ادامه تصویر نمونه ای از جدول مقاومت کششی سیم بکسل از برند SWR آورده شده است.

جدول استاندارد سیم بکسل | آچار فرانسه

6% تخفیف
تخفیف های ویژه امروز
18,000,000
17,000,000
تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *