امروز 27 فروردین 1403

سوالی دارید؟ تماس بگیرید

021-1234567

راهنمای خرید جرثقیل دستی زنجیری مناسب | آچار فرانسه

راهنمای خرید جرثقیل دستی زنجیری مناسب

اگر قصد خرید جرثقیل دستی دارید ولی اطلاعات کافی در مورد آن ندارید حتماً این مقاله به شما کمک خواهد کرد. زیرا ما در ادامه هر آنچه که لازم است پیش از خرید جرثقیل دستی بدانید را برای شما بازگو می کنیم. خرید جرثقیل دستی زنجیری برای جا به جایی و حمل بار های سنگین و نیمه سنگین یک تصمیم هوشمندانه است و می تواند تا حد زیادی بازدهی نیروی کار شما را افزایش دهد. از جرثقیل دستی می توانید در جا به جایی و حمل بار در جهت عمودی یعنی بالا و پایین و همچنین جهت افقی یعنی چپ و راست، در صورت استفاده از ترولی بهره بگیرید.

نیازسنجی فعالیت و محیط کار

در مرحله اول شما باید نیاز های خود را برای تهیه جرثقیل دستی در نظر بگیرید.

  1. مشخص کنید که وزن حداکثر باری که قرار است به وسیله جرثقیل جا به جا کنید چه قدر است. با این کار شما ظرفیت جرثقیل دستی مورد نیاز خود را به دست می آورید اما دقت کنید که بهتر است در صورتی که برای مثال ماکسیموم بار شما 1.2 تن است. کمی ظرفیت جرثقیل را بالاتر در نظر بگیرید و از جرثقیل با ظرفیت 1.5 تن استفاده کنید.
  2. ارتفاع مورد نیاز برای بالابری به وسیله جرثقیل و ارتفاع محل نگهدارنده از زمین را بررسی کنید. جرثقیل دستی به صورت استاندارد با دو متراژ زنجیر عرضه می شود. یکی جرثقیل دستی با زنجیر 3 متری و دیگری جرثقیل دستی با زنجیر 6 متری، شما با بررسی ارتفاع بالابری مورد نیازتان در واقع مشخص می کنید که کدام طول زنجیر برای شما مناسب است. اما نگران نباشید در صورتی که به طول زنجیر بیشتری نیاز داشتید می توانید با استفاده از اتصالات زنجیر، به مقدار مورد نیاز زنجیر باربرداری و یا اسلینگ زنجیری به انتهای زنجیر جرثقیل خود اضافه کنید.
  3. محل نصب و مکان استفاده از جرثقیل را مشخص کنید. شما می توانید جرثقیل خود را در محلی ثابت نصب کنید و از آن فقط در جهت عمودی به عنوان یک بالابر بهره بگیرید. ولی اگر محل نصب شما به ریل جرثقیل مجهز شده باشد می توانید با استفاده از یک ترولی دستی و یا ترولی برقی از جرثقیل خود در جهت افقی نیز بهره بگیرید. همچنین گاهی شرایط محیطی شما را به استفاده از نوع خاصی از جرثقیل دستی مجاب می کند. برای مثال در صنایع خاص و حساس نظامی، نفتی و پتروشیمی جرثقیل دستی شما باید دارای خاصیت ضد جرقه و ضد انفجاری باشد. از این رو مکان استفاده از جرثقیل نیز باید در تهیه جرثقیل دستی مناسب در نظر گرفته شود.

 

خرید جرثقیل دستی مناسب | آچار فرانسه

تهیه جرثقیل دستی مناسب

حال که با نیاز های خود آشنا شده اید باید از میان محصولات موجود در بازار جرثقیل دستی زنجیری مناسب خود را تهیه نمائید. که برای این کار هم نکاتی هست که باید به آن توجه داشته باشید.

مطمئن شوید که جرثقیل استاندارد های لازم ایمنی بین المللی را دارا است و کیفیت مناسبی دارد. سعی کنید جرثقیل دستی اصلی و اورجینال را تهیه کنید همچنین بهتر است برند های شناخته شده بازار را انتخاب کنید.

بودجه خود را تعیین کنید و محصولاتی که در رنج بودجه شما قرار می گیرند را با یکدیگر مقایسه و بهترین گزینه را انتخاب کنید. همچنین شما می توانید از نقد ها و نظرات مشتریان پیشین همان محصول نیز بهره بگیرید.

در نهایت بهتر است جرثقیل دستی خود را از فروشگاه آنلاین یا محل خرید معتبر و دارای ضمانت و خدمات پس از فروش تهیه نمائید. همچنین شما می توانید جرثقیل دستی را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت از فروشگاه آچار فرانسه تهیه نمائید. فراموش نکنید که از مشاوره پیش از خرید رایگان ما نیز استفاده کنید. قبل از استفاده از جرثقیل دستی حتماً نکات ایمنی را رعایت کنید.

6% تخفیف
تخفیف های ویژه امروز
18,000,000
17,000,000
تومان

یک پاسخ

  1. با فروشگاه تماس بگیرید خیلی خوب راهنمایی میکنن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *